Vizija Lietuvai

Vizija Lietuvai

Prezidento programa

Žmonių advokatas. Lietuvos advokatas.

Įgyvendinęs savo prioritetinius tikslus, aš pakeisiu Lietuvos politinę sistemą ir priimamų sprendimų kokybę visose valstybės valdymo srityse. Man vadovaujant tapsime taikia, demografiškai, ekonomiškai, kultūriškai augančia Tauta. Lietuvoje bus daugiau laisvės.

Skaitykite daugiau »
Vizija Lietuvai

Mano laiškas Tautai

Mieli Lietuvos žmonės,

Jums kyla klausimas, kodėl kandidatuoju į Lietuvos Prezidento pareigas? Kodėl rinkimuose verta balsuoti už mane? Kodėl NAUJAS PREZIDENTAS geriau negu senas? Šiuo laišku noriu Jums prisistatyti ir atsakyti, kodėl.

Skaitykite daugiau »
Vizija Lietuvai

Kodėl aš einu į rinkimus

Prisimenate Baltijos kelią, iškėlusį mūsų tautą į dvasines aukštumas? Vienybę ir meilę Lietuvai, kai Sausio 13-ąją mūsų neišgąsdino nei automatai, nei tankai? Tuomet mes tikrai buvome drąsi šalis ir vieninga tauta.

Skaitykite daugiau »
Vizija Lietuvai

Aukštos kainos: priežastys ir sprendimai

Infliacijos bangą Europoje labiausiai sukėlė tai, kad per pandemiją Europos centrinis bankas prispausdino didelį kiekį pinigų. Pandemijos metu Lietuvos biudžetas buvo pildomas ne tik naujai atspausdintų pinigų kiekiu, bet ir skolintomis lėšomis.

Skaitykite daugiau »
Vizija Lietuvai

Kova dėl ESO 160 mln. „skolos“ elektros vartotojams

Praeitų metų Valstybinio audito ataskaitoje nustatyta, kad per 2018–2021 m. Elektros skirstymo operatorius (ESO) iš vartotojų surinko 160 milijonų eurų investicijoms skirtų lėšų, kurių neinvestavo. Tai reiškia, kad kiekvienas elektros energijos vartotojas ESO sumokėjo vidutiniškai 88,8 Eur daugiau, nei turėjo.

Skaitykite daugiau »